LunaFuture firması ve onun ürünü olan EğitimAR uygulaması gizlilik haklarınıza saygı gösterir. Bu politika, toplayabileceğimiz kişisel veri olarak tanımlanabilecek bilgilerin ve diğer bilgilerin kapsamı ve bu verileri nasıl kullanabileceğimiz konusunda ve gizliliğiniz ile verilerin korunmasına ilişkin diğer önemli konular hakkında sizi bilgilendirme amacını taşımaktadır.

Geçerli tüm gizlilik ve veri koruma yasalarına uymak LunaFuture’ın ilkesidir. Bu gizlilik politikası kapsamında “kişisel veri”, tek başına ya da sahip olduğumuz diğer bilgilerle birlikte sizi kişisel olarak belirli veya belirlenebilir kılabilecek her türlü bilgi anlamına gelir.

Bu politika, LunaFuture tarafından üretilen tüm internet siteleri ve uygulamalar için geçerlidir.

Onayınız

LunaFuture İnternet Sitesini ve EğitimAR uygulamasını kullanarak ya da kişisel verilerinizi ileterek, kişisel verilerinizin toplanmasına, kullanılmasına, işlenmesine ve bizimle paylaşılmasına onay vermektesiniz. Eğitim AR uygulaması bir Augmented Reality uygulaması olup uygulamayı başlatmanız halinde cep telefonu veya tabletinizin kamerasına ulaşmakta ve kamera aracılığıyla içeriği kullanıcılarına sunmaktadır. İçerikleri görüntüleyebilmek için cihazınızın kamera kullanımına izin vermeniz gerekmektedir.

Kişisel verilerinizin bu Politika’da belirtildiği şekilde, toplanmasına, kullanılmasına, işlenmesine ve bizimle paylaşılmasına onay vermemeniz veya uygulamanın kameraya erişimini kabul etmemeniz durumunda EğitimAR uygulamasını kullanmayınız.